Výsledky

Memorial Milady Duckeové

Kat. I.B

1.Tina Dorčákova TJ Meteor ČB (16,30)                                                               2. Tereza Rudolská SK MG Stodůlky Praha (15,20)                                             3. Eliška Gajdošíková TJ Sokol Horní Jiřetín (15,20)                                           ...9. Nikola Vlková TJ Meteor ČB (14,00)

Kat. I.A

1. Anežka Divišová SK MG Stodůlky Praha (16,80)                                               2. Lenka Jiravová SK MG Stodůlky Praha(16,55)                                                 2. Martina Palčinská SK MG Stodůlky Praha(16,55)                                           4.Lucie Ježková TJ Meteor ČB (16,35)                                                               ...11.Amélie Nowaková TJ Meteor ČB (15,20)                                                     14.Ema Tobiášová TJ Meteor ČB (14,80)

Kat. II

1.Sára Mlčochová TJ Meteor ČB (16,65)                                                   2. Barbora Čížková TJ Meteor ČB (15,60)                                               3. Anna Vancová USK Slávie Ústí nad Labem (14,85)

Kat. III

1. Nikola Prchalová SK MG Stodůlky Praha (15,80)                                             2. Viktorie Kopečná TJ Meteor ČB (15,75)                                                           3. Ilona Vavrochová TJ Meteor ČB (15,70)                                                           4. Klára Horká TJ Meteor ČB (15,55)                                                                   5. Jasmine Štrbová TJ Meteor ČB (15,55)                                                             6. Majda Ryjáčková TJ Meteor ČB (15,25)                                                           ...15. Nela Kubešová TJ Meteor ČB (13,90)

Kat. IV

1. Eva Koubová GSK Mariánské Lázně (16,15)                                                   2. Kateřina Křesánková USK Slávie Ústí nad Labem (15,70)                               3. Lucie Buttnerová TJ Sokol Horní Jiřetín (15,65)                                               4. Marika Mikolášová TJ Meteor ČB (15,20)                                                          ...10. Zuzana Hořínková TJ Meteor ČB (14,80)                                                   11. Klára Vejsadová TJ Meteor ČB (14,65)                                                           17. Lucie Krejsová TJ Meteor ČB (13,55)                                                             18. Nikola Stejskalová TJ Meteor ČB (13,40)

 

 

 

Zde naleznete výsledky

z jednotlivých závodů

_________________

Jarní pohoda Tábor 8.4.2017

Kat.0.D

         
Pořadí Jméno   Oddíl 1 sestava
1 Vesecká Sofie TJ Meteor Č. Budějovice 7,10
2 Hrnčářová Jasmína   GSK Tábor 6,00
3 Tomášková Sofie GSK Tábor 5,65
4 Míková Teodora   GSK Tábor 5,50
5 Tíkalová Karolína   GSK Tábor 5,10
6 Smrčinová Aneta   GSK Tábor 4,50
7 Posavádová Nora   TJ Sokol Tábor 4,30

Kat. 0.C

 

         
Pořadí Jméno   Oddíl 1 sestava
1 Kladrubská Nella   TJ Meteor Č. Budějovice 8,00
2 Pátková Anežka   TJ Tatran Volary 7,70
3 Voldřichová Karolína   TJ Meteor Č. Budějovice 7,25
4 Marková Ellen   TJ Meteor Č. Budějovice 7,25
5 Červenková Lenka   GSK Tábor 6,80
6 Kliuchka Elizaveta   TJ SPKV 6,70
7 Mertlíková Sofie   TJ Tatran Volary 6,65
8 Dvořáková Šárka   TJ Meteor Č. Budějovice 6,50
9 Šrámková Daniela   TJ Tatran Volary 6,25
10 Příhodová Kristýna   TJ Meteor Č. Budějovice 6,15
11 Soukeníková Ema   TJ Sokol Tábor 6,15
12 Volfová Nela   TJ Sokol Tábor 5,85
13 Kocsisová Zuzana   GSK Tábor 5,65
14 Soukupová Nelly   TJ Sokol Tábor 5,50
15 Štěpánová Veronika   TJ Sokol Tábor 5,40

Kat. 0.B

             
Pořadí Jméno   Oddíl BN Akrobacie Celkem
1 Pourová Kristýna   TJ VS Praha 8,00 8,20 16,20
2 Švestková Tereza   TJ VS Praha 7,05 6,95 14,00
3 Klementová Agáta   TJ Tatran Volary 6,70 7,10 13,80
4 Ness Kristýna   TJ VS Praha 6,55 6,65 13,20
5 Palková Veronika   TJ Spartak Hořovice 6,00 6,50 12,50
6 Tomandlová Marie   GSK Tábor 6,00 6,25 12,25
7 Fabišová Mia   TJ Meteror Č.Budějovice 5,20 7,00 12,20
8 Růžičková Viktorie   GSK Tábor 5,95 4,65 10,60

Kat. 0.A

 

             
Pořadí Jméno   Oddíl BN Akrobacie Celkem
1 Schrollová Barbora   TJ VS Praha 7,90 7,90 15,80
2 Volková Johana   TJ VS Praha 7,70 7,55 15,25
3 Janečková Monika   TJ VS Praha 6,95 7,85 14,80
4 Foltánová Johana   TJ SPKV 6,50 7,65 14,15
5 Kováříčková Johanka   TJ Spartak Hořovice 7,45 6,70 14,15
6 Panovská Anna   GSK Tábor 7,15 6,75 13,90
7 Hlačíková Mariana   TJ SPKV 6,50 7,20 13,70
8 Posavádová Stella   TJ Sokol Tábor 6,65 6,90 13,55
9 Popová Simona   TJ Spartak Hořovice 6,90 6,55 13,45
10 Suchomelová Sára   TJ Sokol Tábor 6,85 6,50 13,35
11 Šmídová Eliška   TJ Meteor Č. Budějovice 6,20 7,10 13,30
12 Tejnorová Eva   TJ Sokol Tábor 6,70 6,15 12,85
13 Zímová Helena   GSK Tábor 7,00 5,55 12,55
14 Ledererová Adéla   TJ Meteor Č. Budějovice 5,10 7,35 12,45
15 Žáková Kateřina   TJ Meteor Č. Budějovice 6,25 6,05 12,30
16 Šíblová Denisa   GSK Tábor 5,75 6,30 12,05
17 Šnajdrová Magdaléna   GSK Tábor 6,40 5,25 11,65

Kat. I.B

 

             
Pořadí Jméno   Oddíl Švihadlo Míč Celkem
1 Dorčáková Tina   TJ Meteor Č. Budějovice 7,80 8,10 15,90
2 Erhartová Eliška   TJ Meteor Č. Budějovice 6,90 7,30 14,20
3 Voldřichová Laura   TJ Meteor Č. Budějovice 6,75 7,40 14,15
4 Švehlová Sabina   TJ Meteor Č. Budějovice 6,65 7,40 14,05
5 Záhoříková Adéla   TJ SPKV 6,70 6,95 13,65
6 Mlčochová Eliška   TJ Meteor Č. Budějovice 6,50 6,45 12,95
7 Perglová Dita   TJ Spartak Hořovice 5,75 4,85 10,60
8 Baloghová Kristýna   GSK Tábor 5,65 4,65 10,30
9 Pinto Flora Sofie   TJ Sokol Tábor 3,85 4,25 8,10

Kat. I.A

 

             
Pořadí Jméno   Oddíl BN Švihadlo Celkem
1 Ježková Lucie   TJ Meteor Č. Budějovice 7,85 8,45 16,30
2 Lyashenko Anastasiia   TJ SPKV 7,40 7,80 15,20
3 Vlková Nikola   TJ Meteor Č. Budějovice 7,15 7,60 14,75
4 Nowaková Amélie   TJ Meteor Č. Budějovice 7,50 7,10 14,60
5 Tobiášová Ema   TJ Meteor Č. Budějovice 7,25 7,35 14,60
6 Svobodová Natálie   TJ Meteor Č. Budějovice 7,00 7,45 14,45
7 Sovová Kristýna   TJ Tatran Volary 7,25 7,10 14,35
8 Machulyan Karolína   TJ SPKV 6,45 7,50 13,95
9 Čápová Zuzana   TJ Meteor Č. Budějovice 6,45 7,25 13,70
10 Ataeva Alisa   TJ SPKV 7,05 6,65 13,70
11 Palková Klaudie   TJ Spartak Hořovice 6,55 7,10 13,65
12 Kadlecová Andrea   GSK Tábor 6,25 7,10 13,35
13 Dvořáková Alena   GSK Tábor 6,20 6,90 13,10
14 D¨Mezza Laura   TJ SKPV 6,60 6,45 13,05
15 Opatrná Anna   TJ Spartak Hořovice 5,95 6,75 12,70
16 Šíblová Laura   GSK Tábor 6,55 6,00 12,55
17 Tíkalová Veronika   GSK Tábor 5,85 6,30 12,15
18 Martincová Magdalena   TJ Spartak Hořovice 6,00 6,15 12,15
19 Kratochvílová Julie   Sokol Tábor 5,60 5,95 11,55

Kat. II

 

             
Pořadí Jméno   Oddíl Švihadlo Obruč Celkem
1 Mlčochová Sára   TJ Meteor Č. Budějovice 8,25 8,10 16,35
2 Čížková Barbora   TJ Meteor Č. Budějovice 7,70 8,10 15,80
3 Matějková Barbora   TJ Meteor Č. Budějovice 7,75 7,65 15,40
4 Klementová Gabriela   TJ Tatran Volary 7,55 7,65 15,20
5 Ciznerová Anna   TJ SPKV 7,80 7,20 15,00
6 Andresová Lucie   TJ SPKV 7,40 7,40 14,80
7 Zápotocká Klára   TJ VS Praha 7,10 7,30 14,40
8 Burešová Edita   TJ Spartak Hořovice 7,15 7,10 14,25
9 Řeřichová Anna   TJ VS Praha 7,25 6,95 14,20
10 Šebestová Natálie   TJ Tatran Volary 6,75 6,55 13,30
11 Krtilová Tereza   TJ Spartak Hořovice 6,45 6,30 12,75
12 Sazamová Eliška   TJ SKPV 5,85 6,80 12,65
13 Trčková Eliška   GSK Tábor 6,25 5,80 12,05
14 Vyhnánková Kateřina   TJ Sokol Tábor 6,35 5,65 12,00
15 Harvalíková Valentýna   TJ Tatran Volary 4,95 5,40 10,35

Kat. III

 

             
Pořadí Jméno   Oddíl Obruč Míč Celkem
1 Kopečná Viktorie   TJ Meteor Č. Budějovice 8,20 7,40 15,60
2 Čakurdová Ema   TJ SPKV 7,75 7,65 15,40
3 Štrbová Jasmína   TJ Meteor Č. Budějovice 8,10 7,25 15,35
4 Ryjáčková Magda   TJ Meteor Č. Budějovice 7,70 7,50 15,20
5 Horká Klára   TJ Meteor Č. Budějovice 8,10 7,05 15,15
6 Jones Charlote   TJ SPKV 7,15 7,70 14,85
7 Plachá Veronika   TJ Meteor Č. Budějovice 6,70 7,55 14,25
8 Kubešová Nela   TJ Meteor Č. Budějovice 7,05 6,90 13,95
9 Švestková Lucie   TJ VS Praha 6,40 6,75 13,15
10 Bínová Barbora   TJ VS Praha 5,85 6,20 12,05
11 Šlehoferová Natálie   TJ Spartak Hořovice 5,40 6,35 11,75
12 Hronová Aneta   TJ VS Praha 5,45 6,30 11,75
13 Krtilová Zuzana   TJ Spartak Hořovice 5,80 4,90 10,70

Kat. IV

 

             
Pořadí Jméno   Oddíl Kužele Stuha Celkem
1 Bendíková Nikola   TJ Meteor Č. Budějovice 8,25 8,05 16,30
2 Herzlová Denisa   TJ SPKV 7,90 7,10 15,00
3 Hořínková Zuzana   TJ Meteor Č. Budějovice 7,70 7,30 15,00
4 Mikolášová Marika   TJ Meteor Č. Budějovice 7,55 7,35 14,90
5 Vejsadová Klára   TJ Meteor Č. Budějovice 7,50 7,05 14,55
6 Stejskalová Nikola   TJ Meteor Č. Budějovice 7,05 7,40 14,45
7 Zdrhová Jana   TJ Meteor Č. Budějovice 7,40 6,00 13,40
8 Nomin Narantuya   TJ SPKV 6,95 6,35 13,30
9 Kohoutková Justýna   GSK Tábor 6,80 6,30 13,10
10 Lvova Marta   TJ Meteor Č. Budějovice 5,60 6,65 12,25
11 Stuchlíková Klára   TJ Tatran Volary 5,10 3,10 8,20

Kat. IIIB (kombinovaný program)

             
Pořadí Jméno   Oddíl Míč Obruč Celkem
1 Orlická Ema   TJ VS Praha 8,00 7,50 15,50
2 Dorčáková Vanda   TJ Meteor Č. Budějovice 8,00 7,45 15,45
3 Bregarová Denisa   TJ VS Praha 7,75 7,55 15,30
4 Novotná Nela   TJ Meteor Č. Budějovice 7,85 7,20 15,05
5 Šlapáková Nikol   TJ VS Praha 7,30 7,25 14,55
6 Poláková Daniela   TJ VS Praha 6,60 6,70 13,30
7 Grymová Karolína   TJ SPKV 6,40 6,65 13,05
8 Huang Yen Le Minh   TJ SPKV 6,40 6,20 12,60
9 Komendová Nikola   GSK Tábor 6,40 6,05 12,45
10 Prieglová Aneta   TJ Meteor Č. Budějovice 5,50 6,50 12,00

Kat. IV (kombinovaný program)

         
Pořadí Jméno   Oddíl Stuha
1 Drymlová Lucie   TJ VS Praha 7,75
2 Kaněvová Alexandra   TJ VS Praha 7,65
3 Novodvorská Eliška   TJ Meteor Č. Budějovice 7,40
4 Radošová Kristýna   TJ Meteor Č. Budějovice 7,30
5 Valentová Magdalena   TJ VS Praha 6,85
6 Staňková Tereza   Sokol Pražský 6,80

 

_________________

Velikonoční kraslice 2017

Kat. 0.C

         
Pořadí Jméno   Oddíl 1 sestava
1 Vesecká Sofie TJ Meteor České Budějovice 7,30
2 Smrčinová Aneta   GSK Tábor 6,20
3 Zíková Veronika TJ Meteor České Budějovice 6,05
4 Kršková Lucie   Active SVČ Žďár nad Sázavou 5,35
5 Tomášková Sofie   GSK Tábor 5,10
6 Míková Teodora   GSK Tábor 4,90
7 Koloušková Barbora   Active SVČ Žďár nad Sázavou 4,80
7 Dvořáková Ema   TJ Sokol Tábor 4,80
9 Hrnčářová Jasmína GSK Tábor 4,65
10 Tíkalová Karolína GSK Tábor 4,55
11 Posavádová Nora TJ Sokol Tábor 4,40
12 Matoušková Lucie TJ Sokol Tábor 4,30
13 Pekařová Vendula TJ Sokol Tábor 4,15
14-15 Pytelková Amélie TJ Sokol Tábor 3,80
14-15 Zdeňková Karolína TJ Sokol Tábor 3,80

Kat. 0.B

 

         
Pořadí Jméno   Oddíl 1 sestava
1 Klementová Agáta TJ Tatran Volary 7,20
2 Vinopalová Barbora   Active SVČ Žďár nad Sázavou 7,15
3 Kladrubská Nella TJ Meteor České Budějovice 6,95
4 Marková Ellen   TJ Meteor České Budějovice 6,90
5 Kocsisová Zuzana   GSK Tábor 6,70
6 Plíšková Rozárie   Active SVČ Žďár nad Sázavou 6,50
7 Syrová Antonie   TJ Sokol Tábor 6,40
8 Růžičková Viktorie   GSK Tábor 6,35
9 Voldřichová Karolína TJ Meteor České Budějovice 6,30
10 Příhodová Eliška TJ Meteor České Budějovice 6,25
11 Červenková Lenka GSK Tábor 6,20
12 Tomandlová Marie GSK Tábor 6,10
12 Studenovská Daniela TJ Sokol Tábor 6,10
14 Volfová Nela TJ Sokol Tábor 6,00
15 Vobinušková Denisa TJ Sokol Tábor 5,95
16 Soukupová Nelly TJ Sokol Tábor 5,90
17 Kořínková Adéla TJ Sokol Tábor 5,80
18 Starková Tereza GSK Tábor 5,55
19 Táchová Jovanka TJ Sokol Tábor 5,35
20 Rejtharová Simona TJ Sokol Tábor 5,25
21 Hrstková Nela TJ Sokol Tábor 5,20
22 Borkovcová Veronika TJ Sokol Tábor 5,05
23 Šulcová Agáta TJ Sokol Tábor 4,85
24 Makovcová Adéla TJ Sokol Tábor 4,80
25 Šítová Nikola TJ Sokol Tábor 4,75

Kat. 0.A

 

             
Pořadí Jméno   Oddíl BN Akrobacie Celkem
1 Panovská Anna   GSK Tábor 7,60 7,15 14,75
2 Posavádová Stella   TJ Sokol Tábor 7,05 6,95 14,00
3 Poutníková Natálie   GSK Tábor 7,05 6,50 13,55
4 Kolariková Lucie   Active SVČ Žďár nad Sázavou 7,05 6,45 13,50
5 Fabišová Mia   TJ Meteor České Budějovice 6,50 6,90 13,40
6 Kolariková Michaela   Active SVČ Žďár nad Sázavou 6,60 6,60 13,20
7 Suchomelová Sára   TJ Sokol Tábor 6,40 6,60 13,00
8 Jenčíková Sabina   GSK Tábor 6,25 6,45 12,70
9 Tejnorová Eva   TJ Sokol Tábor 6,35 6,25 12,60
9 Ledererová Adéla   TJ Meteor České Budějovice 6,65 5,95 12,60
11 Štolová Klára   TJ Sokol Tábor 6,20 6,10 12,30
12 Šnajdrová Magdaléna   GSK Tábor 6,00 5,90 11,90
12 Žáková Kateřina   TJ Meteor České Budějovice 6,00 5,90 11,90
14-15 Zímová Helena   GSK Tábor 6,25 5,55 11,80
14-15 Lhotová Adéla   TJ Sokol Tábor 5,85 5,95 11,80
16-17 Martinkovičová Nela   TJ Sokol Tábor 6,05 5,45 11,50
16-17 Kohoutova Adina   TJ Meteor České Budějovice 5,35 6,15 11,50
18 Babinská Ella   TJ Sokol Tábor 5,80 5,25 11,05

Kat. I.B

 

             
Pořadí Jméno   Oddíl BN Švihadlo Celkem
1 Dorčáková Tina TJ Meteor České Budějovice 8,10 8,05 16,15
2 Erhartová Eliška   TJ Meteor České Budějovice 7,40 7,15 14,55
3 Voldřichová Laura TJ Meteor České Budějovice 7,45 7,05 14,50
4 Švehlová Sabina   TJ Meteor České Budějovice 7,30 6,75 14,05
5 Mlčochová Eliška   TJ Meteor České Budějovice 7,05 6,20 13,25
6 Mrkvičková Eva-Anna   Ždár nad Sázavou 4,45 6,70 11,15
7 Baloghová Kristýna   GSK Tábor 5,25 4,60 9,85
8 Pinto Flora Sofia   TJ Sokol Tábor 4,65 3,50 8,15

Kat. I.A

             
Pořadí Jméno   Oddíl BN Švihadlo Celkem
1 Ježková Lucie TJ Meteor České Budějovice 8,10 8,10 16,20
2 Zelinková Valérie   Active SVČ Žďár nad Sázavou 8,05 7,90 15,95
3 Sovová Kristýna TJ Tatran Volary 7,35 7,90 15,25
4 Vlková Nikola   TJ Meteor České Budějovice 7,80 7,35 15,15
5 Nachlingerová Eliška   TJ Tatran Volary 7,85 7,25 15,10
6 Nowaková Amélie   TJ Meteor České Budějovice 7,45 7,50 14,95
7 Čápová Zuzana   TJ Meteor České Budějovice 7,00 7,30 14,30
8 Koloušková Anna   Active SVČ Žďár nad Sázavou 6,45 7,75 14,20
9 Tobiášová Ema TJ Meteor České Budějovice 6,45 7,70 14,15
10 Svobodová Natálie TJ Meteor České Budějovice 6,60 7,40 14,00
11 Kadlecová Andrea GSK Tábor 7,35 6,45 13,80
12 Dvořáková Alena GSK Tábor 6,30 6,05 12,35
13 Tíkalová Veronika GSK Tábor 6,85 4,85

11,70

 

 

_________________ 

II.kolo Českého poháru – Mariánské Lázně , 30.10.2016 Výsledková listina

 

Kat.0 .B                                           D       E + A              sr.                   celkem       D       E + A            sr.                   celkem       celkem

1. SK MG Břeclav                                          3          5,85                            8,85                 2,9       6,7                               9,6                   18,45  

2. SK MG Stodůlky                                        2,9       5,15                            8,05                 2,9       6,5                               9,4                   17,45  

3. TJ Sokol Horní Jiřetín 1                               3,05     5,3                              8,35                 2,55     5,45                             8                      16,35  

4. TJ Vodní stavby Praha (Koťata)                 2,45     4,95                            7,4                   2,45     5,5                               7,95                 15,35  

5. TJ Meteor České Budějovice                      1,65     5,05                            6,7                   1,65     5,45                             7,1                   13,8    

6. TJ SokolPraha Královské Vinohrady           2,05     4,4                              6,45                 2,15     5,1                               7,25                 13,7    

7. TJ Sokol Horní Jiřetín 2                               2,15     4,55                            6,7                   2,4       4,35                             6,75                 13,45  

8. TJ Vodní stavby Praha – Zelený pruh          1,4       4                                 5,4                   1,85     4,3                               6,15                 11,55  

9. GSK Mariánské Lázně                                1,05     3,7                              4,75                 1,3       3,7                               5                        9,75  

 

Kat. 0.A                                                                                                                                                                    

1. SK MG Stodůlky (Coraliny)                       3,55     6,7                              10,25               3,6       7,45                             11,05               21,3    

2. SK MG Stodůlky (Ramaya)                        3,2       5,95                              9,15               3,2       6,45                               9,65               18,8    

3. TJ Vodní stavby Praha – ZP (Single L.)       3          6,05                              9,05               3,65     5,3                                 8,95               18       

4. TJ Vodní stavby Praha (Monkeys)   3,1       5,2                                8,3                 3          6,15                              9,15                        17,45  

5. TJ Meteor České Budějovice (Hafanana) 2,75        5,95                              8,7                 2,5       5,25                               7,75               16,45  

6. TJ Vodní stavby Praha (Karmínky)  2,6       5,6                                8,2                 2,05     5,7                                7,75                        15,95  

7. GSK Mariánské Lázně (Řecko)                  2,35     5,15                              7,5                 2,75     5,25                               8                    15,5    

8. TJ Sokol Praha Královské Vin. (Pětka)       2,35     4,8                                7,15               2,6       5,25                               7,85               15       

9. SK MG Plzeň Bolevec                                2,4       4,05                              6,45               2,55     5,7                                 8,25               14,7    

10. TJ Vodní stavby Praha – Zelený pruh        2          4,35                              6,35               2,35     4,55                               6,9                 13,25  

11.TJ Meteor České Budějovice (Kouzla k.) 1,5        4,45                              5,95               2,05     4,75                               6,8                 12,75  

12. GSK Mariánské Lázně (Zootropolis)         1,75     4                                   5,75               1,9       4,6                                 6,5                 12,25  

 

 

Kat. I                                                                                                                                                                                  

1. TJ Vodní stavby Praha                                4,45     5,45                              9,9                 4,4       6,2                               10,6                 20,5    

2. TJ Meteor České Budějovice (Madag.)       3,55     5,25                              8,8                 4,25     6,6                               10,85               19,65  

3. SK MG Břeclav                                          4          5,15                              9,15               4          6,3                               10,3                 19,45  

4. GSK Mariánské Lázně                                2,95     4,7                                7,65               4,05     5,1                                 9,15               16,8    

5. SK GYM Chomutov                                   3,45     3,95                              7,4                 3,6       4,85                               8,45               15,85  

6. SK MG Plzeň Bolevec                                2,65     3,85                              6,5                 3,35     4,65                               8                    14,5    

7. TJ Sokol Praha Královské Vinohrady          2,35     3,55     - 0,3                  5,6                 3,3       5,35                               8,65               14,25  

8. GSK Ústí nadLabem                                   2,7       4,2                                6,9                 3          4,25     - 0,3                  6,95               13,85  

9. TJ Vodní stavby Praha – Zelený pruh          2,7       4,05                              6,75               3,5       3,65     - 0,6                  6,55               13,3    

10. SK MG SlovanPlzeň                                 2,25     3,75     - 0,6                  5,4                 3,1       4,55     - 0,9                  6,75               12,15  

11. TJ Meteor České Budějovice (Chicago)    2,05     3,55                              5,6                 2,65     4,2       - 0,6                  6,25               11,85  

 

 

 

Kat. II                                                                                                                                                                       

1. TJ Vodní stavby Praha A                            5,5       6,9                              12,4                 4,9       6,15     - 0,3                10,75               23,15  

2. TJ Vodní stavby Praha B                             4,75     6,65                            11,4                 5,25     6,2                               11,45               22,85  

3. MIKA Chomutov                                       4,75     6,2                              10,95               4,75     5,05                               9,8                 20,75  

4. SK MG Stodůlky                                        4,5       6,35                            10,85               4,5       4,85                               9,35               20,2    

5. TJ Meteor České Budějovice (Odl. příp.)    4          5,65                              9,65               4,5       5,5                               10                    19,65  

6. GSK Ústí nad Labem                                  3,5       5,4                                8,9                 3,9       4,6       - 0,3                  8,2                 17,1    

7. GSK Mariánské Lázně                                3,75     5,5                                9,25               3,75     4,45     - 0,9                  7,3                 16,55  

8. TJ Meteor České Budějovice (Mambo)      2,75     4,85     - 0,6                  7                    4,25     5,25                               9,5                 16,5    

9. TJ Sokol Horní Jiřetín                                  2,4       4,55     - 0,6                  6,35               3,7       4,15                               7,85               14,2    

10. TJ Sokol Praha Královské Vinohrady        2,5       3,3                                5,8                 3,9       3,75     - 0,3                  7,35               13,15  

11. TJ Slavoj Plzeň                                         0,7       2,9                                3,6                 1,25     1,3       - 0,6                  1,95                 5,55  

 

 

 

 

 

Kat.III                                                                                                                                                                       

1. GSK Mariánské Lázně                                4,75     6,7                              11,45               5,25     6,2                               11,45               22,9    

2. TJ Vodní stavby Praha                                5          6,5                              11,5                 4,95     6,4                               11,35               22,85  

3. SK MG Břeclav                                          4,45     5,9                              10,35               5          6,4                               11,4                 21,75  

4. MIKA Chomutov                                       4,05     6,45                            10,5                 4,4       5,6                               10                    20,5    

5. TJ Meteor České Budějovice                      2,65     5,45                              8,1                 4,05     5,65                               9,7                 17,8    

6. TJ Vodní stavby Praha – Zelený pruh          3          5,65                              8,65               3,45     4,9                                 8,35               17       

7. TJ Sokol Praha Královské Vinohrady          3          3,4       - 0,6                  5,8                 3,9       5,1       - 0,6                  8,4                 14,2    

 

 

Kat.IV                                                                                                                                                                       

1. TJ Vodní stavby Praha B                             5,25     6,55                            11,8                 5,3       6,75                             12,05               23,85  

2. SK GYM Chomutov                                   5,2       6,95                            12,15               5,15     6,1                               11,25               23,4    

3. TJ Sokol Praha Královské Vinohrady          5          6,7                              11,7                 5          6,3                               11,3                 23       

4. TJ Vodní stavby Praha A                            5,5       6,85                            12,35               4,9       6          - 0,6                10,3                 22,65  

5. GSK Ústí nad Labem                                  3,8       6,1                                9,9                 4,6       6,15                             10,75               20,65  

6. SK MG Břeclav                                          3,9       5,1                                9                    4,9       6,2       - 0,3                10,8                 19,8    

7. TJ Meteor České Budějovice                      3,35     4,6                                7,95               3,95     4,6                                 8,55               16,5     

_________________

Závod o čarodějnické koště z Vinohrad

_________________

Pohár ZŠ Úšovice 22.4.2016

_________________

Jarní pohoda Tábor 23.4. 2016

ZPMG

KPMG

_________________

Jarní pohár města Plzně KPMG 17.4. 2016

_________________

Jarní pohár města Plzně ZPMG 16.4. 2016

_____________________________________________________________________________________________________

Pohárový závod - Žďárská pampeliška 16. 4. 2016

 

_________________

Memoriál Milady Duckeové - Pohár města Mariánské Lázně

Všem závodnicím gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů na dalších závodech!

MEMORIÁL MILADY DUCKEOVÉ – POHÁR MĚSTA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Závodů se zúčastnilo rekordních 142 závodnic základního programu z 13ti oddílů ČR.

Velká konkurence v jednotlivých kategoriích slibovala urputné boje o medaile.

Naše závodnice dokázaly vybojovat 4 cenné kovy ve třech kategoriích. Některá děvčata skončila těsně za medailovými příčkami.

 

Výsledky:

I. Kat.

1. Zahradilová Ráchel SKMG Slovan Plzeň

2. Beránková Kristýna SKMG Plzeň Bolevec

3. Siváková Natálie GSK Mariánské Lázně

……………….. 5. Čechová Eliška TJ Meteor České Budějovice

6.-7. Mlčochová Sára TJ Meteor ČB

Čížková Barbora TJ Meteor ČB 3. třída

 

II. Kat.

1. Maletová Karolína SK MG Stodůlky Praha

2. Šebková Julie SK MG Stodůlky Praha

3. Kopečná Viktorie TJ Meteor České Budějovice 5.tř.

…………….. 8. Horká Klára TJ Meteor ČB 4.tř.

10. Novotná Nela TJ Meteor ČB 4.tř.

22. Prieglová Aneta TJ Meteor ČB 4.tř.

25. Kršková Nikola TJ Meteor ČB

 

III. Kat.

1. Bubeníková Lucie SK MG Slovan Plzeň

2. Vejsadová Klára TJ Meteor České Budějovice

3. Sléhová Carolina GSK Mariánské Lázně

………………… 4. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 6.tř.

5. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB 6.tř.

9. Lvova Marta TJ Meteor ČB

 

IV. Kat.

1. Štojdlová Martina TJ Meteor České Budějovice

2. Barešová Lenka SKMG Stodůlky Praha

3. Bendíková Nikola TJ Meteor ČB

………………. 8. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 8.tř.

11. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7.tř.

_________________

MODERNÍM GYMNASTKÁM ZAČALA JARNÍ SEZONA!!!

 

JARNÍ POHODA - ZÁVOD ZPMG - 11.4. 2015 Tábor

----------------------------------------------------------------------

 

V sobotu 11.4. pořádal GSK Tábor závod základního programu moderní gymnastiky.

Pro náš oddíl to byl první závod a byl to závod úspěšný. Děvčata si z Tábora přivezla pěknou sbírku medaili. V 0. A první kategorii se představily nové nejmladší závodnice /MŠ + 1. Třída/

a ani ony se při své premiéře neztratily. Všem blahopřejeme a přejeme úspěšnou jarní sezonu.

 

Výsledky:

 

0. D roč. 2010

1. Křišťová Denisa Žďár nad Sázavou

2. Poutníková Natálie Tábor

3. Panovská Anna Tábor

….. 4. Nováková Valentýna Meteor ČB

 

 

0.C 1. Mrkvičková Eva Žďár nad Sázavou

2. Tobiášová Ema TJ Meteor ČB MŠ Papírenská

3. Sitková Nikola TJ Meteor ČB.

…… 4. Frommová Anna „ MŠ Pap.

5. Novodvorská Nela „ 1. Tř.

6. Čápová Zuzana „ MŠ Pap.

7. Švehlová Sabina „ MŠ Rožnov

9. Voldřichová Laura „ MŠ Pap.

10. Samková Laura „ MŠ Pap.

12. Rusová Stella „ 1.tř

13. Svobodová Natálie „ 1.tř

 

 

0.B 1. Šebestová Natálie Žďár nad Sázavou

2. Dorčáková Tina TJ Meteor ČB MŠ Rožnov

3. Kobylková Agáta Žďár nad Sázavou

 

 

0.A 1. Zelinková Valerie Žďár nad Sázavou

2. Koloušková Anna Žďár nad Sázavou

3. Ježková Lucie TJ Meteor ČB

………. 6. Nowaková Amélie TJ Meteor ČB 1.tř.

7. Forstová Dita „ 1.tř.

8. Švecová Denisa „ 1.tř.

 

 

I.B 1. Rusnáková Anna Žďár nad Sázavou

2. Harvalíková Valentýna TJ Tatran Volary

3. Nováková Kateřina TJ Meteor ČB

……. 4. Voldřichová Sofie TJ Meteor ČB 2.tř

5. Kolgjeraj Karolína „ 2.tř.

I.A 1. Brychtová Barbora Žďár nad Sázavou

2. Bencová Karolína Žďár nad Sázavou

3. Čížková Barbora TJ Meteor ČB 3.tř.

……… 7. Mlčochová Sára TJ Meteor ČB

10. Čechová Eliška „

12. Matějková Barbora „

 

 

II.kat. 1. Novotná Nela TJ Meteor ČB 4.tř

2.Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 5.tř.

3. Horká Klára TJ Meteor ČB 4.tř.

…….. 6. Prieglová Aneta „ 4.tř.

8. Štrbová Jasmine „ 3.tř

9. Ryjáčková Magda „ 4.tř.

15. Thérová Adéla „

16. Kršková Nikola „

17. Plachá Veronika „ 4.tř.

 

 

III.kat. 1. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB

2.Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 6.tř.

3. Kohoutková Justýna GSK Tábor

…… 4. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB 6.tř.

6. Lvova Marta „

 

 

IV.A 1. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 8.tř.

2. Polívková Valentýna TJ Meteor ČB

3. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7.tř.

….. 4. Hořínková Zuzana „

 

 

IV.B 1. Ševčíková Kristýna GSK Tábor

2.Bendíková Nikola TJ Meteor ČB

3. Tomandlová Barbora Žďár na Sázavou

_________________

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR SPOLEČNÝCH SKLADEB – PRAHA

------------------------------------------------------------------------------

 

V hale SOU Zelený pruh proběhl v neděli 30.11.. poslední série českého poháru ve společných skladbách. Rozhodovalo se o postup jednotlivých družstev ve všech kategoriích do finále.

Své výkony si mezi sebou porovnalo 20 oddílů ČR. Předvedlo se celkem 58 skladeb.

 

 

 

 

Výsledky:

I. Kat.

1. TJ VS Praha

2. SVČ Bruntál

3. MIKA Chomutov

…………… 5. TJ Meteor ČB - Ryjáčková Magda, Štrbová Jasmine, Vavrochová Ilona,

Čechová Eliška, Čížková Barbora 3.+4. Tř.

 

 

 

II. Kat.

4. TJ VS Praha I.

5. SKMG Stodůlky Praha

6. TJ VS Praha II.

…………… 4. TJ Meteor ČB - Nela Novotná, Nela Kubešová, Klára Horká,

Vanda Dorčáková, Aneta Prieglová 3.- 5. třída

 

 

III. Kat.

1. TJ VS Praha

2. SK MG Slovan Plzeň

3. TJ Tesla Brno

…………… 5. TJ Meteor ČB - Marika Mikolášová, Klára Vejsadová, Jana Zdrhová

Nikola Stejskalová, Viktorie Kopečná 5.-6.třída

 

IV. kat.

1. MIKA Chomutov

2. TJ VS Praha

3. SK MG Stodůlky Praha

……………. 6. TJ Meteor ČB - Lucie Krejsová, Lucie Hindy, Eliška Novodvorská 7.- 8. třída

Valentýna Polívková, Kristýna Radošová

 

V. Kat.

1. TJ Tesla Brno

2. TJ VS Praha

3. TJ VS Zelený pruh Praha

……………….. 5. TJ Meteor ČB - Martina Štojdlová, Nikola Drdlová, Adriana Pinlová,

Nikola Bendíková, Šárka Mikolášová

_________________

METEOR CUP 2014

 

Tradiční pohárový závod jednotlivkyň v základním a kombinovaném programu uspořádal 23.11. 2014 pro závodnice jihočeské oblasti náš oddíl MG TJ Meteor Č.Budějovice.

Tento projekt byl spolufinancován statutárním městem České Budějovice.

Zúčastnilo se cca 80 závodnic z 5ti oddílů. Součástí závodu byl i oblastní přebor společných skladeb, kde se předvedlo celkem 10 skladeb ze 4 oddílů jihočeské oblasti.

 

Výsledky

Základní program:

0.kat. C

1. Ježková Lucie TJ Meteor ČB 1.tř.

2. Pavlíková Karolína TJ Tatran Volary

3. Nowaková Amélie TJ Meteor ČB 1.tř.

 

0.kat. B

1. Nováková Kateřina TJ Meteor ČB

2. Harvalíková Valerie TJ Tatran Volary

3. Sovová Kristýna TJ Libín Prachatice

 

0.kat. A

1. Kolgjeraj Karolína TJ Meteor ČB 2.tř

2. Honnerová Veronika TJ Tatran Volary

3. Honnerová Štěpánka TJ Tatran Volary

……. 4. Voldřichová Sofie TJ Meteor ČB 2.tř

5. Sladová Kristýna TJ Meteor ČB 2.tř

 

I.kat

1. Horká Klára TJ Meteor ČB 4.tř

2. Prieglová Aneta TJ Meteor ČB 4.tř

3. Štrbová Jasmine TJ Meteor ČB 3.tř.

………. 4. Vavrochová Ilona „

7. Kubešová Nela „

10. Ryjáčková Magda „ 4.tř.

12. Čížková Barbora „ 3.tř

13. Čechová Eliška „

 

II.kat.

1. Novotná Nela TJ Meteor ČB 4.tř

2. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 6.tř.

3. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB 6.tř.

……. 5. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB 5.tř

6. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 5.tř

 

 

III.kat.

1. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 7.tř

2. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 6.tř.

3. Kohoutková Justýna GSK Tábor

 

 

IV.kat.

1. Bendíková Nikola TJ Meteor ČB

2. Ševčíková Kristýna GSK Tábor

3. Štojdlová Martina TJ Meteor ČB

………… 5. Polívková Valentýna TJ Meteor ČB

6. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 8.tř

 

 

Kombinovaný program:

III. + II. VTp.

1. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB

2. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 5.tř

3. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 7.tř.

 

 

1.VTp + Ž.

1. Pinlová Adriana TJ Meteor ČB

2. Roztočilová Markéta GSK Tábor

3. Drdlová Nikola TJ Meteor ČB

_________________

ČESKÝ POHÁR SPOLEČNÝCH SKLADEB – 2. ZÁVOD

 

Dalším závodem série Českomoravského poháru moderní gymnastiky byl závod v Plzni, který proběhl 16.11. v hale TJ Slavoj Plzeň.

Porovnat své sestavy přijelo 17 oddílů s celkem 42 skladbami.

Náš oddíl opět skončil těsně za medailovými pozicemi.

 

Výsledky:

I. Kat.

1. TJ VS Praha

2. MIKA Chomutov

3. SK MG Slovan Plzeň

…………… 4. TJ Meteor ČB - Ryjáčková Magda, Štrbová Jasmine, Vavrochová Ilona,

Čechová Eliška, Čížková Barbora 3.+4. Tř.

 

 

 

II. Kat.

4. SK MG Stodůlky Praha

5. TJ VS Praha I.

6. TJ VS Praha II.

…………… 5. TJ Meteor ČB - Nela Novotná, Nela Kubešová, Klára Horká,

Vanda Dorčáková, Aneta Prieglová 3.- 5. třída

 

 

III. Kat.

1. SK MG Slovan Plzeň

2. TJ VS Praha

3. GSK Mariánské Lázně

…………… 6. TJ Meteor ČB - Marika Mikolášová, Klára Vejsadová, Jana Zdrhová

Nikola Stejskalová, Viktorie Kopečná 5.-6.třída

 

IV. kat.

1. MIKA Chomutov

2. SKMG Stodůlky Praha

3. TJ VS Praha

……………. 6. TJ Meteor ČB - Lucie Krejsová, Lucie Hindy, Eliška Novodvorská 7.- 8. třída

Valentýna Polívková, Kristýna Radošová

 

V. Kat.

1. TJ VS Zelený pruh Praha

2. TJ VS Praha

3. TJ Šroubárna Žatec

……………….. 5. TJ Meteor ČB - Martina Štojdlová, Nikola Drdlová, Adriana Pinlová,

Nikola Bendíková

_________________

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR SPOLEČNÝCH SKLADEB 2014

 

V neděli 26.10. byl zahájen další ročník českomoravského poháru společných skladeb.

V letošním roce je závod rozdělen na základní kola a finále. Zvlášť probíhá Český a zvlášť Moravský pohár, závodit mohou všechny oddíly, ale body k postupu budou připisovány jen příslušným oddílům. Nejlepších 5 skladeb z každé kategorie pak postoupí do celorepublikového finále.

Prvního závodu České části se ujal gymnastický oddíl GSK Mariánské Lázně.

Představilo se 49 skladeb z 15 oddílů.

Náš oddíl TJ Meteor reprezentovalo 5 skladeb. Nejlepší výkon podaly závodnice II. Kategorie a přivezly tak z Mariánek cennou medaili i potřebné body. Pěkně se uvedly i závodnice I. kategorie a svou premiéru ve společných skladbách nastartovaly krásným 4. Místem.

 

Výsledky:

 

I. Kat.

1. VS Praha

2. MIKA Chomutov

3. SK MG Slovan Plzeň

…………… 4. TJ Meteor České Budějovice - Magda Ryjáčková, Jasmine Štrbová, Ilona

Vavrochová, Barbora Čížková a Eliška Čechová 3. + 4. třída

 

II. Kat.

1. SK MG Břeclav

2. TJ VS Praha

3. TJ Meteor ČB - Vanda Dorčáková, Nela Novotná, Klára Horká, Aneta Prieglová,

Nela Kubešová 4. + 5. Třída

 

III. Kat

1. SK MG Slovan Plzeň

2. TJ VS Praha

3. GSK Mariánské Lázně

……………….. 4. TJ Meteor ČB - Marika Mikolášová, Jana Zdrhová, Nikola Stejskalová

Klára Vejsadová, Viktorie Kopečná 4., 5. + 6. třída

 

IV. Kat

1. MIKA Chomutov

2. SK MG Břeclav I.

3. SK MG Stodůlky Praha

……………….. 7. TJ Meteor ČB - Lucie Krejsová, Lucie Hindy, Eliška Novodvorská 7. + 8. Tř.

Kristýna Radošová,

 

 

V.Kat.

1. SK MG Břeclav

2. Sokol Královské Vinohrady Praha

3. TJ VS Praha

…………… 4. TJ Meteor ČB – Šárka Mikolášová, Martina Štojdlová, Nikola Drdlová,

Adriana Pinlová, Nikola Bendíková

POHÁR KE DNI DĚTÍ

 

V neděli 24.5. se na posledním pohárovém závodu jarní sezony v Praze na Zeleném pruhu sešlo rekordních 246 závodnic z 22 oddílů Čech a Moravy. Byl to opravdový závodní maraton, který začal v 9 hodin ráno a skončil v 10 hod večer!!! Svoji formu si tak prověřila většina závodnic, které budou startovat na nadcházejícím MČR.

 

 

Výsledky ZPMG:

 

I.kat 1. Kotlárová Natálie TJ Sokol Horní Jířetín

2. Kelnárová Antonie SK MG Stodůlky Praha

3. Šafářová Kateřina GSK Mariánské Lázně

4. Horká Klára TJ Meteor ČB

…………. 7. Prieglová Aneta TJ Meteor ČB

9.-10. Vavrochová Ilona „

13. Štrbová Jasmine „

17. Kubešová Nela „

 

II.kat. 1. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB

2. Vlková Rebeka TJ VS ZP Praha

3. Novotná Nela TJ Meteor ČB

……… 9.-10. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB

12.-13. Kopečná Viktorie „

20. Stejskalová Nikola „

 

III.kat. 1. Grandová Paula SK MG Stodůlky Praha

2. Kučerová Tereza SK MG Stodůlky Praha

3. Konšelová Tereza SK MG Břeclav

……….. 15. Hindy Lucie TJ Meteor ČB

20. Mikolášová Marika „

 

IV. kat. 1. Trčková Lucie TGK Zlín

2. Bendíková Nikola TJ Meteor ČB

3. Štojdlová Martina TJ Meteor ČB

……….. 15. Stárková Dominika TJ Meteor ČB

 

 

Výsledky KPMG

 

III.VTp 1. Pechoušová Denisa Mika Chomutov

2. Cyprisová Alma SK MG Břeclav

3. Kaňová Linda SK MG Břeclav

……….. 8. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB

 

II.VTp 1. Opletalová Markéta TJ Tesla Brno

2. Zemánková Tereza SK MG Břeclav

3. Koderová Nicole Mika Chomutov

……….. 10. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB

 

 

I.VTp 1. Zemánková Dorota SK MG Břeclav

2. Kosová Eva SK MG Břeclav

3. Harťanská Eliška SK MG Břeclav

……….. 7. Pinlová Adriana TJ Meteor ČB

10. Bocková Barbora TJ Meteor ČB

 

Ženy 1. Bořutová Blanka TJ Spartak Přerov

2. Blažková Kateřina TJ VS ZP Praha

3. Harťanská Barbora SK MG Břeclav

………. 6. Mikolášová Šárka TJ Meteor ČB

OBLASTNÍ PŘEBOR ZPMG A KPMG

 

V letošní sezoně byl pořádáním pověřen náš oddíl. Kromě boje o tituly krajských /oblastních/ přebornic se soutěží i o postup na MČR! Z kategorie I. – IV. ZPMG postupují přímo první dvě závodnice, v KPMG postupuje pouze první závodnice. Další závodnice se doplňují následně podle klíče ČSMG na základě počtu účastnic jednotlivých oblastních přeborů.

Všechna naše děvčata podala vynikající výkony a dokázala vybojovat 10 titulů oblastních

Přebornic /z 11ti možných/ a 15 postupových míst /z 16ti možných/ na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY! GRATULUJEME !!!

 

Výsledky ZPMG:

 

0.C 1. Ježková Lucie TJ Meteor ČB MŠ Papírenská 5.tř

2. Burdová Kateřina TJ Meteor ČB MŠ Papírenská 5.tř

3. Ptáková Petra TJ Meteor ČB MŠ Papírenská 5.tř

…………. 6. Tobiášová Emma 1.tř

7. Robauschová Dominika 5.tř

8. Švecová Denisa 3.tř

9. Nowaková Amélie 5.tř

10. Frommová Anna 5.tř

11. Čápová Zuzana 5.tř

12. Štvánová Adéla 3.tř

- všechny TJ Meteor - MŠ Papírenská

 

0.B 1. Nováková Kateřina TJ Meteor ČB

2. Harvalíková Valerie TJ Tatran Volary

3. Šebestová Nela TJ Tatran Volary

 

0.A 1. Honnerová Štěpánka TJ Tatran Volary

2. Voldřichová Sofie TJ Meteor ČB 1.tř ZŠ Rožnov

3. Gregorová Adéla GSK Tábor

…………… 6. Kolgjeraj Karolína TJ Meteor ČB 1.tř.

7. Sladová Kristýna TJ Meteor ČB 1.tř.

 

I.kat. 1. Horká Klára TJ Meteor ČB 3.tř

2. Prieglová Aneta TJ Meteor ČB 3.tř

3. Kubešová Nela TJ Meteor ČB

……….. 4. Vavrochová Ilona „

5. Štrbová Jasmine „

8. Ryjáčková Magda „ 3.tř

11. Čechová Eliška „

13. Čížková Barbora „ 2.tř

17. Čápová Markéta „ 3.tř

 

II.kat. 1. Novotná Nela TJ Meteor ČB 3.tř

2. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB

3. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 5.tř

4. Zdrhová Jana „ 5.tř

5. Kopečná Viktorie „ 4.tř

……… 9. Chalupová Petra „ 3.tř

 

III.kat. 1. Hindy Lucie TJ Meteor ČB 6.tř

2. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 5.tř

3. Kohoutková Justýna GSK Tábor

 

IV. kat 1. Štojdlová Martina TJ Meteor ČB

2. Bendíková Nikola TJ Meteor ČB

3. Stárková Dominika TJ Meteor ČB

……….. 6. Polívková Valentýna „

7. Krejsová Lucie „ 7.tř

 

 

 

Výsledky KPMG

 

III. VTp 1. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB 4.tř

 

 

II. VTp 1. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB

2. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB 6.tř.

 

I.VTp 1. Pinlová Adriana TJ Meteor ČB

2. Bocková Barbora TJ Meteor ČB

3. Šafránková Barbora TJ Sokol Milevsko

 

Ženy 1. Mikolášová Šárka TJ Meteor ČB

2. Roztočilová Markéta GSK Tábor

3. Kofroňová Jana TJ Sokol Milevsko

JARNÍ POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Poslední závod před oblastními přebory uspořádal plzeňský gymnastický oddíl SK MG Slovan Plzeň. Závod se konal v hale TJ Slavoj Plzeň za účasti 108 závodnic z 13ti oddílů celé ČR.

Všechny zúčastněné gymnastky si tak mohli prověřit svou formu a případně doladit své sestavy k „dokonalosti“. Ve velmi silné konkurenci získaly naše závodnice 5 cenných kovů.

V I. kategorii svou vynikající formu potvrdila Klárka Horká, která vybojovala stříbrnou medaili, další talentovaná Anetka Prieglová po velké chybě v sestavě se švihadlem skončila 10.

Ve druhé kategorii jsme si také odvezly stříbro zásluhou výborné Janičky Zdrhové, která opět nechybovala a porazila všechny silné soupeřky.

Ve IV. kategorii patřilo zlato Martince Štojdlové a bronz Nikolce Bendíkové – obě dvě závodnice mají v této sezoně výbornou formu a početnou medailovou „sklizeň“ za své vynikající výkony!

V kombinovaném programu si odvezla medaili pouze Kristýnka Radošová, kdy bodovala zejména se svou náročnou a výborně předvedenou sestavou s míčem.

 

Výsledky ZPMG:

 

1.kat.

1. Gavrylovská Poli SK MG Slovan Plzeň

2. Horká Klára TJ Meteor ČB 3.tř.

3. Kotlárová Natálie TJ Sokol Horní Jířetín

……… 10. Prieglová Aneta TJ Meteor ČB

 

 

2.kat. 1. Nová Veronika SK MG Stodůlky Praha

2. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB

3. Štrosová Agáta SK MG Stodůlky Praha

………… 5. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB

6. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB

 

 

3.kat. 1. Kučerová Tereza SK MG Stodůlky Praha

2. Grandová Paula SK MG Stodůlky Praha

3. Honzíková Jana SK MG Slovan Plzeň

…………… 10. Hindy Lucie TJ Meteor ČB

12. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB

 

 

4.kat. 1. Štojdlová Martina TJ Meteor ČB

2. Kubínová Tereza Mika Chomutov

3. Bendíková Nikola TJ Meteor ČB

 

 

 

Výsledky KPMG:

 

III.VTp 1. Koulová Karolína SK MG Břeclav

2. Jirásková Věra SK MG Slovan Plzeň

3. Gavrylovská Kaťa SK MG Slovan Plzeň

………….. 12. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB

 

 

II. VTp 1. Zemánková Tereza SK MG Břeclav

2. Nováková Kateřina Mika Chomutov

3. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB

………….. 7. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB

 

 

Ženy 1. Windsorová Klára SK MG Slovan Plzeň

2. Horáková Natálie TJ Tesla Brno

3. Michelová Kristýna SK MG Slovan Plzeň

…………….. 5. Mikolášová Šárka TJ Meteor ČB

16. Drdlová Nikola TJ Meteor ČB

KVĚTINOVÝ ZÁVOD

 

Oddíl MG Sokol Královské Vinohrady Praha uspořádal v sobotu 3.5. také závod kombinovaného programu MG. Závodilo 53 děvčat z 11 oddílů. I v této soutěži získaly naše závodnice cenné medaile.

 

Výsledky:

 

III.VTp. 2004

1. Tintschlová Martina Slovan Plzeň

2. Jirásková Věra Slovan Plzeň

3. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB

 

 

II.VTp 2002

1. Nováková Kateřina Mika Chomutov

2. Rudakova Elizaveta SKV Praha

3. Dekany Viktorie Sokol Třebovice

………… 6. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB

 

II.VTp 2001

1. Vytřísalová Julie VS Praha

2. Měntielová Tereza Sokol Třebovice

3. Červená Anežka SKV Praha

………. 5. Radošová Kristýna TJ Meteor ČB

 

I.VTp

1. Pinlová Adriana TJ Meteor ČB

2. Minková Kateřina VS Praha

3. Bocková Barbora TJ Meteor ČB

 

 

Ženy

1. Blažková Kateřina ZP Praha

2. Mikolášová Šárka TJ Meteor ČB

3. Mlejová Anna SKV Praha

O ČARODĚJNICKÉ KOŠTĚ Z VINOHRAD

 

3.5. hostila hala na Vinohradech gymnastky základního programu. Závodilo 91 děvčat

z 8 oddílů ČR. Našim děvčatům se dařilo a po výborných výkonech si odvezly si pěknou řádku medailí.

 

Výsledky:

 

I.kat. 1. Horká Klára TJ Meteor ČB 

2. Prieglová Aneta TJ Meteor ČB 

3. Herzlová Žaneta SKV Praha

……………. 5. Vavrochová Ilona TJ Meteor ČB

9. Kubešová Nela TJ Meteor ČB

11. Ryjáčková Magda TJ Meteor ČB 

 

II.kat. 1. Vejsadová Klára TJ Meteor ČB 

2. Doležalová Jana SKV Praha

3. Zdrhová Jana TJ Meteor ČB 5.tř.

………… 4. Stejskalová Nikola TJ Meteor ČB

 

II.kat.B 1. Vlková Rebeka VS ZP Praha

2. Jeřábková Barbora SKV Praha

3. Vrbová Lucie Chemopetrol Litvínov

………… 4. Chalupová Petra TJ Meteor ČB 

5. Novotná Nela TJ Meteor ČB 

10. Kopečná Viktorie TJ Meteor ČB 

 

III.kat. 1. Vodičková Lucie VS ZP Praha

2. Pešková Denisa SKV Praha

3. Volková Natálie VS ZP Praha

…………. 4. Mikolášová Marika TJ Meteor ČB 

 

IV.kat.B 1. Zelenková Karolína GSK Tábor

2. Doležalová Marie SKV Praha

3. Auterská Denisa GSK Tábor

………… 4. Krejsová Lucie TJ Meteor ČB 

 

IV.kat.A 1. Štojdlová Martina TJ Meteor ČB

2. Dvouletá Kristýna SKV Praha

3. Bendíková Nikola TJ Meteor ČB

………. 6. Stárková Dominika TJ Meteor ČB

POHÁR ZŠ ÚŠOVICE A LÁZEŇSKÝ POHÁR

 

Tento závod kombinovaného programu jednotlivkyň a družstev se konal v neděli 27.4. v Mariánských Lázních. Závodilo 75 gymnastek z 11 oddílů ČR.

Pro naše závodnice to byl úvodní závod jarní sezony.

Svoji premiéru v tomto programu si „odcvičila“ Vanda Dorčáková a Martina Štojdlová.

 

Výsledky:

III. VTp 1. Ciprysová Alma SK MG Břeclav

2. Valentová Magdalena TJ VS Praha

3. Kaňová Linda SK MG Břeclav

…………. 12. Dorčáková Vanda TJ Meteor ČB

 

II. VTp 1. Zemánková Tereza SK MG Břeclav

2. Minková Barbora TJ VS Praha

3. Radošová Kristýna TJ METEOR ČB

……………. 9. Novodvorská Eliška TJ Meteor ČB

 

I.VTp 1. Kosová Eva SK MG Břeclav

2. Kuglerová Kateřina GSK Mariánské Lázně

3. Harťanská Eliška SK MG Břeclav

…………… 10. Pinlová Adriana TJ Meteor ČB

11. Bocková Barbora TJ Meteor ČB

 

Ženy 1. Gabrielová Linda TJ VS Praha

2. Stehlíková Tereza SK MG Břeclav

3. Michelová Kristýna SK MG Slovan Plzeň

……………. 5. Mikolášová Šárka TJ Meteor ČB

9. Štojdlová Martina TJ Meteor ČB

14. Drdlová Nikola TJ Meteor ČB

O VINOHRADSKÝ HROZEN

 

Neděle 13.4. 2014 – pořádal TJ Sokol Královské Vinohrady Praha

 

Výsledky:

I.VTp

1. Hlisníkovská Eva Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm

2. Doležalová Alžběta TJ Sokol KV Praha

3. Pinlová Adriana TJ Meteor ČB

……… 4. Bocková Barbora TJ Meteor ČB

 

 

Ženy

1. Černohlávková Aneta TJ Sokol KV Praha

2. Kryžánková Magdalena Kalokagathia Rožnov p. Radhoštěm

3. Hlaváčková Markéta Kalokagathia Rožnov p. Radhoštěm

……….. 5. Mikolášová Šárka TJ Meteor ČB

12. Drdlová Nikola TJ Meteor ČB

JARNÍ POHODA - 12.4. TÁBOR

 

GSK Tábor připravil na 2. dubnovou sobotu tradiční závod ZPMG, kterého se zúčastnily i gymnastky TJ Meteor a dalších 5 klubů z Čech – Tábor, Volary, Prachatice, Praha, Chomutov a Jířetín. Závodilo celkem 110 závodnic v 10 kategoriích. Naše děvčata získala hned 12 medailí. Velmi potěšily nejmladší závodnice z MŠ Papírenské, které závodily v 0. kategorii – Lucinka Ježková, Kačenka Nováková a Deniska Švecová, které obsadily ve své kategorii všechny 3 medailové stupínky! Výborný výkon předvedla stále se zlepšující talentovaná Klárka Horká v I.kategorii a zaslouženě si tak odvezla zlato. Další zlato získala po výborném výkonu další naděje Meteoru Nelinka Novotná, která zacvičila bez chyb a s elegancí nové sestavy a porazila i své starší oddílové kolegyně ve II. kategorii. Velkým překvapením ve III. Kategorii bylo prvenství a zlatá medaile Lucky Hindy – byl to pro ní jistě nejúspěšnější závod v její gymnastické kariéře a bude pro ni jistě i motivací v bojích o postup na MČR.

I IV. kategorie přinesla medaile a překvapení. Po velké chybě favorizované zkušené závodnice Martiny Štojdlové, která se musela spokojit se 4.místem a po drobných zaváháních nadějné Nikoly Bendíkové, která si odvezla bronz, získala po vyrovnaném výkonu stříbro Dominika Stárková, když od zlaté domácí závodnice Kristýny Ševčíkové ji dělilo pouze 0,1bodu.

V kategorii žen uniklo zlato Šárce Mikolášové – při bodové shodě s domácí Markétou Roztočilovou

rozhodla vyšší dílčí známka.

 

Výsledky:

 

0.C 1. JEŽKOVÁ Lucie TJ Meteor ČB

2. NOVÁKOVÁ Kateřina TJ Meteor ČB

3. ŠVECOVÁ Denisa TJ Meteor ČB

 

 

0.A 1. KAČEROVSKÁ Magdalena TJ Sokol Královské Vinohrady Praha

2. GREGOROVÁ Adéla GSK Tábor

3. CHMÁTALOVÁ Lucie GSK Tábor

……………. 6. VOLDŘICHOVÁ Sofie TJ Meteor ČB

13. KOLGJERAJ Karolína TJ Meteor ČB

 

 

I.B 1. ROUHOVÁ Anežka TJ Sokol Královské Vinohrady Praha

2. KLEMENTOVÁ Gabriela TJ Tatran Volary

3. ŠEBESTOVÁ Natálie TJ Tatran Volary

…………… 4. ČÍŽKOVÁ Barbora TJ Meteor ČB

5. ČECHOVÁ Eliška TJ Meteor ČB

 

 

I.A 1. HORKÁ Klára TJ Meteor ČB

2. KOTLÁROVÁ Natálie TJ Sokol Horní Jířetín

3. HERZLOVÁ Žaneta TJ Sokol KV Praha

………… 6. PRIEGLOVÁ Aneta TJ Meteor ČB

10. VAVROCHOVÁ Ilona TJ Meteor ČB

11. KUBEŠOVÁ Nela TJ Meteor ČB

12. RYJÁČKOVÁ Magda TJ Meteor ČB

 

 

II. 1. NOVOTNÁ Nela TJ Meteor ČB

2. ZDRHOVÁ Jana TJ Meteor ČB

3. VEJSADOVÁ Klára TJ Meteor ČB

………… 5. STEJSKALOVÁ Nikola TJ Meteor ČB

8. KOPEČNÁ Viktorie TJ Meteor ČB

12. CHALUPOVÁ Petra TJ Meteor ČB

 

 

III. 1. HINDY Lucie TJ Meteor ČB

2. HOFMANOVÁ Kateřina TJ Sokol Horní Jířetín

3. PEŠKOVÁ Denisa TJ Sokol KV Praha

…………… 5. MIKOLÁŠOVÁ Marika TJ Meteor ČB

 

 

IV.B 1. ZELENKOVÁ Karolína GSK Tábor

2. KUBÍNOVÁ Tereza MIKA CHomutov

3. BUTTNEROVÁ Kateřina TJ Sokol Horní Jířetín

………… 4. POLÍVKOVÁ Valentýna TJ Meteor ČB

 

 

IV.A 1. ŠEVČÍKOVÁ Kristýna GSK Tábor

2. STÁRKOVÁ Dominika TJ Meteor ČB

3. BENDÍKOVÁ Nikola TJ Meteor ČB

4. ŠTOJDLOVÁ Martina TJ Meteor ČB

 

 

Ženy 1. ROZTOČILOVÁ Markéta GSK Tábor

2. MIKOLÁŠOVÁ Šárka TJ Meteor ČB

3. DRDLOVÁ Nikola TJ Meteor ČB

Memoriál Milady Duckeové

-

Pohár města Mariánské Lázně

 

Závod uspořádal v neděli 30.3. Gymnastický sportovní klub Mariánské Lázně a protože byl jedním z prvních v nové jarní sezoně přihlásilo se k jeho účasti 229 závodnic z 15 oddílů Čech. Soutěžilo se v 6ti kategoriích - Jihočeskou oblast reprezentovaly závodnice českobudějovického Meteoru ve 4 kategoriích. V nabitém startovním poli se gymnastky TJ Meteor neztratily a bojovaly statečně o medaile. Silná konkurence a drobné chyby v provedení v jejich prvním závodu neproměnily jejich snažení v cenné kovy i když jim k jejich dosažení chyběly jen setinky bodu. Probojovat se dokázala „staronová“ závodnice Nikola Bendíková a po svém premiérovém výborném výkonu si odvezla bronzovou medaili.

 

Výsledky:

I. Kat 33 závodnic

 

1. Gavrylovská Poli SK MG Slovan Plzeň

2. Kellnárová Aneta SK MG Stodůlky Praha

3. Kotlárová Natálie TJ Sokol Horní Jířetín

……. 4. HORKÁ KLÁRA TJ METEOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

9. PRIEGLOVÁ ANETA TJ METEOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

26.KUBEŠOVÁ NELA TJ METEOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

 

II. KAT 40 závodnic

 

1. Musílková Eliška USK Slávie Ústí nad Labem

2. Štrosová Agáta SK MG Stodůlky Praha

3. Nová Veronika SK MG Stodůlky Praha

……… 4. ZDRHOVÁ Jana TJ METEOR Č. Budějovice

5. VEJSADOVÁ Klára TJ METEOR ČB

10. NOVOTNÁ Nela TJ METEOR ČB

11. STEJSKALOVÁ Nikola TJ METEOR ČB

 

III.KAT 28 závodnic

 

1. Grandová Paula SK MG Stodůlky Praha

2. Honzíková Jana SK MG Slovan Plzeň

3. Koubová Eva GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně

………….. 19. MIKOLÁŠOVÁ Marika TJ METEOR ČB

21. HINDY Lucie TJ METEOR ČB

 

IV.KAT. 29 závodnic

 

1. Navrátilová Denisa GSK Mariánské Lázně

2. Buttnerová Lucie TJ Sokol Horní Jířetín

3. BENDÍKOVÁ NIKOLA TJ METEOR České Budějovice

4. ŠTOJDLOVÁ Martina TJ METEOR ČB

26. KREJSOVÁ Lucie TJ METEOR ČB

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist
aktualizováno: 22.05.2018 13:48:23